Logo Elmach
WYPALARKA 2X6 Z WYSIĘGNIKIEM PORTALU
Wypalarki ELMACH
Wypalarka z obrotnikiem fi 800
Wypalarka plazmowa z obrotnicą
Frezarka 800x500- 5,5kW
Usługi cięcia plazmowego
Sterownik wysokości palnika plazmowego
Wypalarki plazmowe
Wypalarka kompakt

Wypalarki plazmowe ELMACH skonstruowano z myślą o prostej i wygodnej obsłudze oraz niedrogiej eksploatacji, zachowując jednocześnie maksymalne możliwości urządzenia.

Wypalarki plazmowa Elmach zaopatrzono w bardzo wydajne sekcje odciągowe, bezprzewodowe sterowanie ręczne, źródło plazmy oraz oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta. Instalacja osi obrotowej pozwoli na wypalanie w rurach. Dzieki takim rozwiązaniom wypalarka staje się wygodnym urządzeniem przy pomocy którego możemy zrealizować bardzo zróżnicowane rozkroje blach rur i profili pod względem grubości jak i gatunku materiału, uzyskując przy tym dużą dokładność ciecia dochodzącą do 0.1mm. Możemy zrealizować rozkrój stali czarnej , nierdzewnej, aluminium, miedzi itp.

Przy pomocy dołączonego oprogramowania w języku polskim w prosty sposób możemy narysować detal, wykonać rozkład na arkuszu blachy i następnie wyciąć rozpoczynając od początku lub dowolnego miejsca zaplanowanego rozkroju. Opcjonalnie, wypalarka może zostać wyposażona w oprogramowanie do rozkroju kształtek wentylacyjnych, dając nam możliwość szybkiego wycięcia tego, czego potrzebujemy w danej chwili z tematyki wentylacji i klimatyzacji. Wypalarka zaopatrzona w podwójny system wykrycia blachy sprawia że pomiar odkształceń nawet skorodowanej blachy nie stanowi żadnego problemu. Cyfrowy regulator THC kontroluje wysokość palnika podczas cięcia, co sprawia, że cięcie jest dobrej jakości oraz żywotność materiałów eksploatacyjnych jest maksymalna. Wypalarki ELMACH zaopatrzono w wydajne sekcje odciągowe do odprowadzania zanieczyszczonego powietrza z jej wnętrza do systemu filtrowentylacji.

Maszyna posiada szuflady do których po wycięciu spadają niewielkie detale. Dzięki temu również utrzymanie maszyny w czystości jest proste.

Podsumowując, wypalarki ELMACH kompakt to niedrogie urządzenia, proste i wygodne w obsłudze łatwe w utrzymaniu w czystości i niedrogie w eksploatacji.

 

 

 

Kompaktowa wypalarka plazmowa 

 

Specyfikacja:

 

 1. dostępne obszary robocze

          -1000x2000

          -1250x2500

          -1500x3000

          -2000x3000

          -2000x4000

          -2000x6000

 1. Max prędkość cięcia do 7m/min

 2. Prędkość biegu jałowego do 40m/min

 3. Podwójny system wykrycia blachy – pozwoli na wstępny pomiar odkształceń bardzo cienkiej blachy oraz skorodowanej czy zabrudzonej piaskiem blachy )  

 4. Kontroler wysokości palnika plazmowego – precyzyjnie utrzymuje wysokość palnika podczas cięcia

 5. Zintegrowany pulpit sterowniczy w wersji Standard lub Flat

 6. Bezprzewodowe sterowanie ręczne 

 7. Oprogramowanie sterujące w wersji polskiej ( lub innej).

 8. Sekcyjny stół odciągu spalin

 9. System antykolizyjny palnika - zabezpiecza palnik przed ewentualnym uszkodzeniem

 

 

opcje dodatkowe :

 1. System cięcia propan/tlen lub acetulen tlen

 2. Regulator wysokości palnika gazowego

 3. Automatyczna zapalarka
 4. Osobny suport palnika plazmowego i gazowego.

 5. Wskaźnik laserowy

 6. Stół dostosowany do wypalania w profilach

 7. Obrotnica do rur i profili
 8. Elektrostatyczna stacja oczyszczania powietrza
 9. Wypalarka do cięcia plazmowego na lustrze wody.