Logo Elmach
Wypalarki ELMACH
Wypalarka plazmowa z obrotnicą
Frezarka 800x500- 5,5kW
Usługi cięcia plazmowego
Sterownik wysokości palnika plazmowego
Wypalarki plazmowe
O firmie

Firma ELMACH jest zakładem działającym na rynku od 2010 roku . Inspiracją do tworzenia maszyn były wymagania i potrzeby klientów. W dzisiejszych czasach coraz więcej zakładów dostrzega potrzebę automatyzacji swojej produkcji. Jest to spowodowane z jednej strony brakiem dobrze wykwalifikowanych pracowników. Z drugiej strony rosnącymi wymaganiami co do jakości danego wyrobu i czasu jego wykonania. Dlatego jedyną szansą dla firm mających takie problemy jest zautomatyzowanie procesu produkcji, które znacznie skraca czas danej operacji i zapewnia jego powtarzalność.

Zaczynając od etapu projektowania, poprzez wszystkie etapy produkcji, aż po końcowy produkt, tworzymy proste i niezawodne rozwiązania, które spełniają wysokie wymagania naszych odbiorców. Możemy konkurować jakością i ceną naszych produktów. Jeszcze do niedawna nasza oferta kierowana była głównie do małych i średnich firm. Obecnie zaspokajamy potrzeby także i dużych firm. Nie tylko budujemy urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, ale również podejmujemy się przebudowy pracujących w firmach innych wypalarek plazmowych.

Zastosowane przez nas nowoczesne rozwiązania techniczne a także prostota konstrukcji powodują, że produkowane przez nas urządzenia pracują bezawaryjnie i nie sprawiają trudności w obsłudze.

Oferujemy doradztwo techniczne, szkolenia , służymy fachową pomocą przy wdrożeniu urządzeń do pracy.