Logo Elmach
WYPALARKA 2X6 Z WYSIĘGNIKIEM PORTALU
Wypalarki ELMACH
Wypalarka z obrotnikiem fi 800
Wypalarka plazmowa z obrotnicą
Frezarka 800x500- 5,5kW
Usługi cięcia plazmowego
Sterownik wysokości palnika plazmowego
Wypalarki plazmowe
O firmie

        Firma ELMACH jest przedsiębiorstwem działającym na rynku od 2010 roku . Inspiracją do tworzenia maszyn były wymagania i potrzeby klientów. W dzisiejszych czasach coraz więcej zakładów dostrzega potrzebę automatyzacji swojej produkcji. Jest to spowodowane z jednej strony brakiem dobrze wykwalifikowanych pracowników. Z drugiej strony rosnącymi wymaganiami jakości wyrobu i czasu jego wykonania. Dlatego jedyną szansą dla firm mających takie problemy jest zautomatyzowanie procesu produkcji, które znacznie skraca czas danej operacji i zapewnia jego powtarzalność.

        Zaczynając od etapu projektowania, poprzez wszystkie etapy produkcji, aż po końcowy produkt, tworzymy niezawodne rozwiązania, które spełniają wysokie wymagania naszych odbiorców. Konkurujemy jakością i ceną naszych produktów. Jeszcze do niedawna nasza oferta kierowana była głównie do małych i średnich firm. Obecnie zaspokajamy potrzeby także i dużych firm. Nie tylko budujemy urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, ale również podejmujemy się przebudowy pracujących w firmach innych wypalarek plazmowych.

Zdobyta wiedza na temat cięcia laserowego plazmowego i gazowego pozwala na optymalny dobór rodzaju maszyny i jej parametrów tak aby zapewnić klientowi zadowalające rozwiązanie.

Oferujemy doradztwo techniczne, szkolenia , służymy fachową pomocą przy wdrożeniu urządzeń do pracy i wspieramy w czasie eksploatacji.